Praėjusiais mokslo metais susibūręs ,,Knygių klubas” tęsia veiklas! Kiekvieną rugsėjo pirmadienį, po pamokų, jaunieji skaitytojai plušėjo išsijuosę: paminėti net trys garbingi jubiliejai!

Rugsėjo 7-ąją su naujomis būrelio narėmis bibliotekoje parengta knygų ir žurnalo ,,Laimiukas“ iliustracijų parodėlė, skirta dailininkės, knygų iliustruotojos ir dizainerės Linos Eitmanytės-Valužienės 50-mečio paminėjimui.

Kita paroda čia parengta rugsėjo 14-ąją. Joje eksponuoti  60-metį mininčio britų dailininko, knygų iliustruotojo ir grafikos dizainerio Rob Scotton darbai.

Paskutiniąsias šio mėnesio pirmadienių popietes „Knygių klubas“ minėjo Shel Silverstein 90-metį. Ta proga buvo skaitoma populiariausia autoriaus knyga „Dovanų medis“, nors jis pats šio kūrinio nevertino.  Po išsamaus kūrėjo ir jo darbų pristatymo, būrelio nariai diskutavo tema „Nesavanaudiška meilė. Knyga, mokanti mus ne imti, o duoti“, vėliau savo atmintį ir atidumą tikrinosi  žaisdami specialiai bibliotekininkės parengtą „Kahoot“ žaidimą.

Shel Silverstein knyga „Dovanų medis“ netrukus buvo pristatyta ir perskaityta 4a klasėje. Pradinukai ją net iliustravo. Jų piešiniai papuošė mūsų progimnazijos biblioteką.

Kitam mėnesiui suplanuota ne mažiau smagių veiklų. Apie jas informuosime kitąsyk, o kol kas kviečiame visus besidominčius aplankyti mūsų parengtas ekspozicijas!

„Knygių klubo“ vadovės Vaida Batavičienė ir Alma Žilytė

„Knygių klubas“ 01
„Knygių klubas“ 02
„Knygių klubas“ 03
„Knygių klubas“ 04