Į tradicinį šventinį renginį, skirtą Motinos ir Šeimos dienai, šiemet pavadintą „Žibuoklėms pražydus...“, Beržų progimnazija gegužės 7 d. pakvietė mokinių mamas ir tėčius bei kitus artimuosius. Savo brangiausiems žmonėms šilčiausius žodžius, dainas ir šokius skyrė dramos būrelio nariai (vad. V. Eisenaitė), dainavimo studija „Spalvinukai“ (vad. V. Ūsienė), liaudies šokių kolektyvas „Aušrinė“ (vad. O. Ivanauskienė). Jautriai ir nuoširdžiai skambėjo progimnazijos direktoriaus S. Ambrazaičio sveikinimo žodžiai, pirmokų daina „Mamytei“, Urtės, Miglės ir Luknės perskaityti savo kūrybos eilėraščiai, 6b kl. merginų šokis. Mokinių parlamentas (A. Banytė, A. Bartuškevičius, A. Kučiauskaitė) pristatė laidą „Beržynėlis“, o progimnazijos mokytojai pasveikino susirinkusiuosius šokiu „Juoda orchidėja“.
Renginį vedė 7b kl. mokinė A. Kučiauskaitė, scenarijų sukūrė ir renginį organizavo meno vadovė V. Eisenaitė, pakvietusi pabaigoje visus esančius salėje padainuoti dainą „Aš labai myliu savo mamą“.
Prieš ir po renginio buvo galima pasigrožėti mokinių meninių darbų paroda, kurią parengė mokyt. J. Jasinskienė, V.Staišiūnienė, T. Jakas.
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 01
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 02
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 03
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 04
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 05
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 06
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 07
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 08
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 09
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 10
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 11
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 12
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 13
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 14
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 15
Renginys, skirtas Motinos ir Šeimos dienai 16