Spalio 25 dieną, prieš pat atostogas, bibliotekininkė Alma Žilytė ir lietuvių kalbos mokytoja Vaida Batavičienė pakvietė visus, kurie mėgsta skaityti, burtis į naują skaitytojų klubą. Mokytoja džiaugėsi, nes sulaukė nemažo būrio mokinių iš 7b, 8a ir 8b klasių.

Prieš susitikimą jauniesiems skaitytojams buvo pasiūlyta perskaityti bent vieną iš septynių knygų, parašytų XX–XXI a. apie mokytojus – mat spalį minima Tarptautinė mokytojų diena. Pokalbio prie vaišių stalo metu diskutuota apie mokinių mėgstamiausius žanrus, temas, šiuo metu skaitomas knygas. Vėliau pašnekesys pakrypo apie mokytojų vaizdavimo pokyčius lietuvių vaikų ir paauglių literatūroje. Galiausiai šia tema paruoštas stendas, kurį galima paskaityti pirmame aukšte, prie lietuvių kalbos kabineto.

Visi drauge nutarė, kad tokių skaitytojų susitikimų reikia, todėl rinksis kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį. Susitikimo pabaigoje prie bibliotekininkės stalo nutįso nemaža eilutė… Akivaizdu, kad šios rudens atostogos bus turiningos, įdomios ir neįprastos – su nauju skaitiniu rankose.

Susibūrė skaitytojų klubas! 01
Susibūrė skaitytojų klubas! 02
Susibūrė skaitytojų klubas! 03
Susibūrė skaitytojų klubas! 04