Liepos 1–5 dienomis progimnazijos liaudies šokių kolektyvas „Aušrinė“ (vadovė Ona Ivanauskienė) svečiavosi Vilniuje. Jaunieji šokėjai dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos ...“. Liepos 5 d. vyko 2 šventiniai koncertai: dieninis ir vakarinis, kuriems pasiruošti reikėjo net 4 dienų.

Gyvenome Jeruzalės progimnazijoje, joje ir pusryčiavome. Pietus ir vakarienę gaudavome stadionuose, kuriuose vyko repeticijos. Nors gyvenimo ir maitinimo sąlygos bei orai nebuvo patys geriausi, bet jaunieji šokėjai ištvėrė visus nepriteklius ir įrodė, kad visus metus dirbo ne veltui. Per repeticijas negaudavome jokių pastabų, tad laisvalaikiu galėjome aplankyti Vichy vandens ir atrakcionų parką, pasivaikščioti po senamiestį, aplankyti rekonstruojamą Gedimino kalną, arkikatedrą baziliką, PC „Akropolis“.

Džiugu, kad prie šventės pasiruošimo ir organizacinių reikalų prisidėjo šokėjų tėveliai, o net 3 mamos (L. Šapnagienė, D. Čepulienė ir V. Skumbinienė) lydėjo ir rūpinosi vaikais visas 5 dienas.

Džiugu ir tai, kad mūsų miesto eilinė progimnazija geba išugdyti tokius žmones, kurie atstovauja Panevėžiui ir visai Lietuvai, sukurdami nepakartojamą reginį. Ačiū jauniesiems šokėjams, jų šokių mokytojai Onai Ivanauskienei.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Milda Karpavičiūtė