Rugsėjo 19 d. į Beržų progimnazijos stadioną su dviratukais ir paspirtukais rinkosi lopšelių-darželių „Voveraitė“ ir „Draugystė“ priešmokyklinukai su auklėtojomis ir progimnazijos 1–4 klasių mokiniai. Čia vyko jau šeštosios tradicinės dviračių ir paspirtukų varžybos „Rieduliukas“. Visus dalyvius sveikino šių varžybų sumanytoja ir organizatorė – pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Vaitkevičienė, mokyklos direktorius Stanislovas Ambrazaitis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Macė ir Panevėžio klubo „Dviračiai“ prezidentas bei šių varžybų rėmėjas Rimantas Narkūnas.

Varžybose, kurios buvo skirtos Pasaulinei dienai be automobilio paminėti, dalyvavo net 110 mergaičių ir berniukų. Nuspręsta prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, atkreipti dėmesį į eismo saugumą, skatinti dažniau važiuoti dviračiais bei prisijungti prie 760-ties miestų Europoje, kurie taip pat mini šią dieną.

Varžybų nugalėtojai pelnė aukso medalius ir nugalėtojo vardą, buvo apdovanoti padėkos raštais bei atšvaitais ir kitomis atminimo dovanėlėmis. Jais tapo: pirmokai Auksė Žostautaitė ir Julius Mickevičius, antrokai Aleksandra Laukagalytė ir Eimantas Aršulis, trečiokai Mindaugas Duoba ir Patricija Rumčikaitė, ketvirtokai Džestina Čepulytė ir Justas Misevičius.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius, dėkojame mokytojai Jolantai Vaitkevičienei ir jos vyrui Evaldui už surengtą nuotaikingą šventę, mamytėms ir tėveliams bei auklėtojoms ir mokytojoms už palaikymą.

Rieduliukas 01
Rieduliukas 02
Rieduliukas 03
Rieduliukas 04
Rieduliukas 05
Rieduliukas 06
Rieduliukas 07
Rieduliukas 08
Rieduliukas 09
Rieduliukas 10
Rieduliukas 11
Rieduliukas 12
Rieduliukas 13
Rieduliukas 14
Rieduliukas 15
Rieduliukas 16