Kaip smagu penktadienį ateiti ne su uniforma, o su Helovino kostiumu. Taip, tai ne lietuviška šventė, bet mokiniams ji smagi.

Visą spalį 6a ir 6b klasių mokiniai svajojo apie Helovino naktį progimnazijoje. Ir  jų noras išsipildė. Spalio 26 d. abi klasės organizavo renginį – Helovino naktį mokykloje.

Mokiniai nuo pat ryto pasipuošė kabinetus, apsirengė įvairiausiais kostiumais, tuo nustebinę save ir vieni kitus. Ruošėsi visą dieną: kūrė programą, užduotis, išskaptavo moliūgus, pasipuošė palanges. 6b kl. merginos surengė protų mūšį ir sukūrė užduotis auklėtojai Jurgitai, kad ji rastų staigmeną. Kitos – paslėpė lobį, kurio buvo ieškoma su susidomėjimu. Buvo įrengtas siaubo kambarys – staigmena, kuri įstrigo labiausiai. Po to vyko sportavimas salėje, filmų žiūrėjimas, stalo žaidimai.

6a kl. auklėtoja Stanislava taip pat buvo įpareigota paruošti užduotį „Drakulos pėdomis“. Pagal iš anksto paruoštas ir paslėptas nuorodas mokiniai turėjo mokyklose erdvėse surasti kaukolę, vampyrų maisto buteliuką, vyriausiąją šio Helovino raganą. Mokiniai taip pat varžėsi Helovino viktorinoje, žaidė įvairius žaidimus. Jie mokėsi bendrauti, išgirsti vieni kitus, dirbti komandoje, suprato, kad vadovauti ir pravesti užsiėmimą nėra paprasta.

Laikas prabėgo nepastebimai. Sugulę mokiniai dar ilgai šnibždėjosi, aptarinėjo veiklas, džiūgavo.

2018 heloween 01
2018 heloween 02
2018 heloween 03
2018 heloween 04
2018 heloween 05
2018 heloween 06
2018 heloween 07
2018 heloween 08