Sausio 20 dieną „Intelektualų laisvalaikio klubo“ narės lankėsi  Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia jos apžiūrėjo knygų ir albumų parodas, skirtas Vilniaus miesto 700-ojo jubiliejaus progai, skaitė kunigaikščio Gedimino laiškus. Kadangi netrukus planuojama aplankyti neeilinę sukaktį mininčią sostinę, merginos ieškojo informacijos, kuria ekskursijoje galėtų sudominti savo bendrakeleivius.

Maloniai viešnias priėmusios bibliotekininkės dar pasiūlė apžiūrėti ir paveikslų parodą ,,Panevėžys laiko tėkmėje". Buvo iš tiesų įdomu pamatyti, kaip senose gimtojo miesto nuotraukose užfiksuoti kadrai atgimė talentingų dailininkų nutapytuose paveiksluose. Kai kurias juose pavaizduotas vietas iš tiesų buvo labai nelengva atpažinti, - Panevėžys iš tiesų nestovi vietoje, nuolat keičiasi. Gal dėl to čia taip nenuobodu gyventi?

Išėjusios iš bibliotekos, reflektavome, kuo aplankytos parodos mus praturtino ir įkvėpė. O viena mūsiškių ten dar pasiliko. Juk prieš akis – savaitgalis, tad galima pasklaidyti laikraščius bei pasirinkti naujų knygų ilgiems skaitymo vakarams.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja ir „Intelektualų laisvalaikio klubo“ vadovė Vaida Batavičienė

„Intelektualų laisvalaikio klubo“ narės lankėsi Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 04
„Intelektualų laisvalaikio klubo“ narės lankėsi Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 03
„Intelektualų laisvalaikio klubo“ narės lankėsi Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 02
„Intelektualų laisvalaikio klubo“ narės lankėsi Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje 01