Beržų progimnazijoje 2a, 3a, 3b, ir 4a klasių mokiniai vasario 2 d. dalyvavo unikalioje Valstybinės mokesčių inspekcijos edukacinėje programoje „Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“.
Netradicinės pamokos metu mokiniai sužinojo, kas yra mokesčiai, kokie jie yra, kodėl mokesčius reikia mokėti ir kam surinkti mokesčiai yra panaudojami.
Linksmiausia edukacinio užsiėmimo dalis – pagalvių mūšis, kurio metu mokiniai ne tik žaidė ir dūko, bet ir atliko visuomenės narių, valstybinių institucijų vaidmenis, o mėtomų pagalvių judėjimas simbolizavo pinigų ir mokesčių judėjimo srautus.
Po smagaus pagalvių mūšio mokiniai, jaukiai susėdę ant pagalvėlių, žiūrėjo edukacinius filmukus „Mokesčiai kiškių mieste“, kurie dar aiškiau atskleidė, kaip svarbu mokėti mokesčius ir kas nutinka, kai dalis arba visi bendruomenės gyventojai nemoka mokesčių.
Užsiėmimo pabaigoje visi mokiniai apmąstė ir prisiminė naujai sužinotus dalykus apie mokesčius. Aktyviai dalyvavę ir į pateiktus klausimus atsakę, mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais, pieštukais ar skirtukais.
Dėkojame Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos mokestinių prievolių departamento vyriausiajai specialistei Astrai Kiškienei už įdomiai ir smagiai pravestus užsiėmimus Beržų progimnazijos mokiniams!

Justina Stacevičienė

„Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“ 04
„Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“ 03
„Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“ 02
„Ekonomika, kaip pagalvių mūšis“ 01