2022 Lap 11

Panevėžio Beržų progimnazija skelbia atranką į direktoriaus pavaduotojo ugdymui pareigas
(1 pareigybė, 40 val. per savaitę).

Direktoriaus pavaduotojo pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas bus nustatomas vadovaujantis 2017 m. sausio 17 d. Nr. XIII-198 Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų ir komisijų narių darbo apmokėjimo įstatymu su vėlesniais pakeitimais, atsižvelgiant į įstaigoje ugdomų mokinių skaičių, pedagoginio darbo stažą (numatomas koeficientas – 12,23-12,27). Darbo sutartis neterminuota.

Plačiau skaitykite čia...

2022 Lap 30

„Žalia yra pagrindinė pasaulio spalva, iš kurios atsiranda grožis“.
(tėvas Calderon de la Barca)
Kai žemė serga ir yra užteršta, žmogaus sveikata yra neįmanoma. Norėdami išgydyti save, turime išgydyti mūsų planetą, o dar geriau – neleisti jai sirgti.
Dvi bendradarbiaujančios Panevėžio miesto mokyklos, Beržų Progimnazija ir Rožyno progimnazija, padedant Panevėžio miesto savivaldybei ir pedagogų švietimo centrui, lapkričio 29 d. Rožyno progimnazijoje suorganizavo respublikinę 1-4 klasių mokinių praktinę konferenciją „Mes - Žemės dalis“. Šis renginys skirtas tam, kad dalijantis mintimis, pastebėjimais, įžvalgomis bei atradimais kartu geriau pažintume Žemę, jos paslaptis ir nors šiek tiek prisidėtume prie gamtos saugojimo.
Renginyje dalyvavo mokiniai ir jų mokytojai iš visos respublikos. Parengtus 35 pranešimus skaitė net 56 mokiniai. Gvildenamos buvo  pačios įvairiausios temos, bet visos jos susijusios su gamta, jos stebėjimu, tyrinėjimu, saugojimu, gamtos išteklių tausojimu, rūšiavimo svarba, vartojimo mažinimu. Mokiniai dalijosi savo tyrinėjimų pastebėjimais, atradimais bei išvadomis.
Dėkojame UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų administravimo ir kontrolės padalinio vyriausiajai vadybininkei Miglei Antanėlienei, kuri papasakojo apie atliekas ir jų rūšiavimo kultūrą, UAB „Aukštaitijos vandenys“ ryšių su visuomene specialistui Svajūnui Mileškai, atskleidusiam vaikams vandens paslaptis ir ,žinoma, visiems mokytojams, neabejingiems aplinkosaugos problemoms, paruošusiems mokinius konferencijai „Mes – Žemės dalis“.

Konferencijos organizatorės Beržų progimnazijos pradinio ugdymo ekspertė Vaida Ūsienė ir Rožyno progimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Inga Čingienė.

„Mes - Žemės dalis“ 04
„Mes - Žemės dalis“ 03
„Mes - Žemės dalis“ 02
„Mes - Žemės dalis“ 01

2022 Lap 30

Lapkričio mėnesį 1c ir 4c klasių mokinių kūrybiniai darbai eksponuojami Pasvalio „Riešuto“ mokykloje, respublikinėje parodoje „Labas tau sakau“, skirtai pasaulinei sveikinimosi dienai paminėti.

Rūta Rumbutienė

Respublikinė paroda „Labas tau sakau“ 03
Respublikinė paroda „Labas tau sakau“ 02
Respublikinė paroda „Labas tau sakau“ 01

2022 Lap 26

Šią savaitę, 1c ir 4c klasės mokiniams vyko integruotos tikybos, dailės ir technologijų pamokos. Klasių mokytojos, bendradarbiaudamos tarpusavyje, supažindino vaikus su artėjančiu Advento laikotarpiu, jo reikšme bei simboliais. Pamokos kūrybinėje dalyje ketvirtokai gamino Advento vainiką, o pirmokai ruošė žvakes vainikui. Bendras kūrybinis darbas papuošė mokyklos antro aukšto erdvę. Kviečiame čia minutėlei sustoti, prisėsti, pabūti ir pabendrauti.

Rūta Rumbutienė

Pasitinkant Adventą 03
Pasitinkant Adventą 02
Pasitinkant Adventą 01

2022 m. Panevėžio Beržų progimnazija