Gegužės 7-ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, aštuntokų Austėjos, Dovydo, Eimanto ir Gusto ketveriukės komanda „Valančiaus elitas“ atstovavo progimnazijai, dalyvaudami viktorinoje „Kalba gimtoji lūposna įdėta“, vykusioje Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje.
Šiame renginyje, rungdamiesi su Rožyno, „Vyturio“, „Žemynos“ progimnazijų ir Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos moksleiviais trijų dalių viktorinoje, kur turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie kalbą ir knygą, lietuviškos spaudos draudimo istoriją bei atlikti linksmąsias ir smagiąsias užduotis, komandos nariai užėmė 4-ą vietą ir pagilino dalykines kompetencijas.
Tikimės šiame smagiame žaidime dalyvauti ir kitais metais.










